• Wpisów:169
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 13:21
  • Licznik odwiedzin:10 803 / 2666 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
nie bądź zazdrosna, gdy widzisz swojego byłego z inną. uciesz się - to dobry uczynek oddawać swoje stare zabawki potrzebującym.
  • awatar SAŚKA: No pewnie, w końcu są nowsze i lepsze zabawki. ♥ ;D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Mówią: "jesteś za wulgarna" a z nich towar na anioła też kurewsko marny.
 

 
Złapałeś mnie za rękę i powiedziałeś, że cholernie za mną tęsknisz. Tak. To był bardzo ładny sen.
 

 
Chciałabym umieć patrzeć mu w oczy,nie czerwieniąc się przy tym. Chciałabym móc normalnie z nim rozmawiać. Chciałabym przestać o nim myśleć. Chciałabym po prostu już go nie kochać. Ale ja chyba jednak tak nie potrafię.
Moje;P :
 

 
wystarczy, że poczuję zapach dymu z papierosa, a palę nałogowo, to myślę o Tobie, ten zapach kojarzy mi się z Tobą. nałogowo o Tobie myślę. z przymusu, albo po prostu lubię o tobie myśleć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Kiedy czujesz się już totalnie bezsilna, nie wiesz co masz ze sobą zrobić, w sercu czujesz pustkę to oznaka, że po prostu uczucie odchodzi, ukochana osoba znika z Twojego serca. Musisz pocierpieć, żeby w końcu było dobrze, musisz wypłakać to wszystko, aby narodzić się na nowo i powiedzieć, że jesteś szczęśliwa. Po tym wszystkim. Wyobraź sobie, że tyle walczyłaś, żeby się teraz poddać ? Nie . Warto poczekać na zamierzone efekty mimo wszystko.
 

 
nie koniecznie to co mówię, wyraża to co myślę.
 

 
Bo ja Cię tak kocham bez pamięci, Bo Twój urok wciąż mnie nęci. Bo jesteś dla mnie Jedyny, Jak najsłodsza z marzeń kraina. Bo chcę tylko Ciebie co dzień przytulać I do snu chciałabym Cię zawsze utulać. Bo myślę od rana tylko o Tobie Tak bardzo, że gubię się w sobie. Bo chcę żebyś kochał mnie Tak mocno jak ja kocham Ciebie. Bo to uczucie jest silne I tak szybko nie minie !
 

 
A tak naprawdę jest inna niż by chciała.
 

 
mówisz , że magia nie istnieje ? popatrz w jego oczy , analizując każdą ich plamkę . spójrz na jego uśmiech . poczuj jego usta , na swoich . gwarantuję , że zmienisz zdanie ;*
 

 
- Za kim najbardziej tęsknisz ? - Hmm .. tęsknie za ludźmi , którzy nauczyli mnie żyć . - Jak to nauczyli żyć ? przecież każdy to potrafi . -Ja nie potrafiłam . na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi, którzy pokazali mi jak się śmiać , kochać , jak czuć się szczęśliwą .. - To pewnie nauczyli cię też i płakać .. - Nie , płakać nauczyłam się sama .. wtedy , gdy odeszli bez słowa pożegnania.!
 

 
Usmiechnij się, otwórz oczy i spójrz w przyszłość by sens swój odnaleźć.
 

 
Nie chodzę w markowych ciuchach. Nie spędzam dwóch godzin przed lustrem i nie zapierdalam w dwumetrowych obcasach. I to Cię boli. Bo ja nawet w ubraniu ze szmateksu, bez makijażu i w schodzonych już trampkach jestem lepsza od Ciebie.!
 

 
i obiecuję Ci, że kiedyś staniesz przed moim grobem i powiesz "tak, to ona najbardziej mnie kochała ze wszystkich.
 

 
Mijamy się korytarzem i udajemy że nic nigdy między nami nie było.
 

 
Jeśli nie będziesz sobą, będziesz nikim.!
Mojee;D
 

 
Każda życiowa porażka ją wzmocniła, potrafi być wredna i złośliwa. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła.
 

 
- Wiesz czemu kocham muzykę? dlatego, że mogę mieć najgorszy na świecie humor, i wystarczy, że włączę jakąś ostrzejszą piosenkę, z właściwie dobranym tekstem do sytuacji, wsłucham się w nią, i nagle czuje jak wszystko się we mnie gotuje, jak zaczynam sobie mysleć 'Hej, czym sie przejmujesz?!przecież to jego wina, to on nie docenia tego, jak się starasz, więc kurwa, ogarnij się, wystrój i wyjdź na miasto, niech czuje co traci!'tak, kocham muzykę. - Pragnę byś pewnego dnia pojawił się przed moimi drzwiami i patrząc mi z oczy powiedział, że beze mnie to nic, że jestem całym Twoim światem, że wszystko co robisz przypomina Ci mnie,że jeśli nie ja, to żadna, że śnisz o mnie, że w każdej innej szukałeś mnie, że.. że mnie kochasz i zrobisz wszystko bym była Twoja. A potem żebyś przytulił mnie tak mocno, by między nami nie było powietrza. I żebyś mnie pocałował tak, jak jeszcze nigdy nie całowałeś żadnej.Naprawdę, pragnę tego.
 

 
przecież to normalne, że nastolatka ma pierdolnik w pokoju, że chodzi nieogarnięta i nie wyspana, że lubi imprezować, głośno słuchać muzyki, trochę przeklina i nie kryje się ze śmiechem, nawet w sytuacji wymagającej powagi. to normalne, że nastolatka, mimo młodego wieku, w sercu już nosi pierwszą miłość, i że skacze jak dziecko na widok przyjaciół. to normalne, że chce odrobinę prywatności w swoim pokoju, że wysyła nieskończoną ilość sms'ów i tęskni - potrafi tęsknić jak małe dziecko za ukochanym misiem czy inną zabawką. nastolatka chcę zwiedzać świat, poznawać nowych ludzi, nowe kultury, kształcić się. ma przynajmniej jedną wspaniałą przyjaciółkę, ale potrzebuje też faceta, z którym będzie mogła rozmawiać o głupotach, wygłupiać się i wzbudzać zazdrość by potem upewniać go w fakcie, że jest dla niej bardzo ważny.
 

 
-Nie patrz tak na mnie . -Nie lubisz mojego spojrzenia? -Właśnie chodzi o to, że je uwielbiam..
 

 
komplikujesz mi życie , ale mimo to cieszę się , że jesteś.
 

 
Chcesz?.. Opowiem Ci bajkę o samej sobie.
Wciągnę Cię w mój świat w którym nie znajdziesz drzwi. Stąd nie ma powrotu.
.. zaryzykujesz?
Moje
 

 
‎"Z czasem przychodzi taki moment, że po prostu czujesz, wiesz już na pewno, że musisz się wycofać. odpuścić, usunąć się w cień."
 

 
‎"Szepnij mi do ucha , że jestem tą , na którą czekałeś."